כיפות לאירועים

מבצע ענק משלוח והקדשה (והטבעה/גלופה) חינם!
מבחר ענק של כיפות, החל מ- 5.9 ש"ח כולל מע"מ הדפסה ומשלוח לאירועים, לשבת או ליום יום ועוד, עשרות סוגים של כיפות לאירועים, כיפה סרוגה, כיפות לחתונה, כיפות לבר מצווה, כיפה שחורה, כיפה לבנה ועוד, עם או בלי הקדשה, משלוח והקדשה (והטבעה/גלופה) חינם!, תוכלו לבצע רכישה אונליין באתר, לרכישה טלפונית התקשרו 055-925-5166 ונשמח לעזור.

כל מחירי הכיפות כוללים הקדשה ומשלוח - החל מ-5.9 ש"ח לכיפה.

View as Grid List
מיין לפי
תצוגה לדף

כיפות פשתן לאירועים

כיפות פשתן בתפירה ידנית לפי הזמנה. מבחר גדול של צבעים ושל בדי פשתן ברמה גבוהה. לפני הכנת הכיפות תקבלו למייל או לפלאפון הדמייה של הכיפה. המחיר כולל רקמה על הכיפה!
₪ 16.90

כיפת מגן דוד

כיפה מגן דוד דגם ייחודי ויוקרתי כיפה לחתן / חתונה / חתן בר מצווה / ילד בר מצווה / כיפה לאירוע עם מגן דוד כסוף ! משלוח חינם
₪ 59.00

כיפות כותנה לאירועים

כיפות לאירועים מיוחדים בעיצוב שאתם בוחרים! כיפות מבד כותנה ,עם בטנה כפולה, כולל סיכה מובנת בתוך הכיפה. כיפות יוקרתיות באיכות גבוהה! אתם בוחרים את הצבע , בוחרים לוגו או טקסט ובוחרים את המידה שאותה אתם רוצים! שולחים לנו – ואנחנו מכינים את הכיפה לפי בקשתכם! משלוח ורקמה/הדפסה בחינם!
₪ 16.90

כיפות קטיפה לאירועים

כיפות לאירועים מיוחדים בעיצוב שאתם בוחרים! כיפות מבד קטיפה איכותי ,עם בטנה כפולה, כולל סיכה מובנת בתוך הכיפה. כיפות יוקרתיות באיכות גבוהה! אתם בוחרים את הצבע, בוחרים לוגו או טקסט (ניתן להוסיף פס בצבע שונה/הדפסות בתוספת סימלית) ובוחרים את המידה שאותה אתם רוצים! שולחים לנו – ואנחנו מכינים את הכיפה לפי בקשתכם! משלוח ורקמה/הדפסה בחינם!
₪ 16.90

כיסוי ראש וכתפיים לאירועים

כיסוי ראש וכתפיים לאירועים ממותג בטקסט אישי שאתם בוחרים – המזכרת המושלמת מהאירוע שלכם! קיים בכל הצבעים! מוצר יוקרתי , מיוחד, מרהיב וייחודי! מינימום 50 יחידות להזמנה!
₪ 19.90

כיפות סטן לאירועים

כיפות סטן לאירועים כיפות לבנות מבד סטן קלאסיות , מתאימות לכל סוגי האירועים. כיתוב/לוגו על הכיפות בחינם! ניתן לבחור את צבע הכיתוב – כסף/זהב! משלוח והקדשה חינם!
₪ 7.90
סינון
מיון
תצוגה